Warunki

Do współpracy zapraszamy osoby, które poszukują życiowej szansy w prowadzeniu rodzinnego biznesu, w oparciu o doświadczenie Franczyzodawcy i jego know-how. Minimalne warunki przystąpienia do sieci Eurocafe:

  • prowadzenie własnej działalności gospodarczej;
  • dysponowanie kapitałem w wysokości min. 150 tys. zł i lokalem spełniającym odpowiednie kryteria;
  • gotowość do współpracy w ramach systemu franczyzowego.

Optymalne lokalizacje dla kawiarni to miasta pow. 50 tys. mieszkańców i lokale handlowe o powierzchni min. 70 mkw. w miejscach o dużym przepływie potencjalnych klientów. Poziom opłaty wstępnej (licencyjnej) zdefiniowany jest standardowo na poziomie:

- 20 tys. zł netto - dla lokali o powierzchni do 80 mkw. włącznie,

- 30 tys. zł netto - dla lokali o powierzchni powyżej 80 m.kw.

Miesięcznie na rzecz Franczyzodawcy uiszczana jest również (standardowo) opłata franczyzowa w wysokości 5 % wartości sprzedaży netto, liczona na podstawie wydruków z kasy fiskalnej.

Pragniemy zaznaczyć, że naszą dewizą jest dostarczenie przyszłemu Franczyzobiorcy pełnych informacji o warunkach współpracy, w tym opłatach franczyzowych oraz szansach i zagrożeniach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Zachęcamy do uważnego przestudiowania unowy franczyzowej przed jej podpisaniem. Wszelkich informacji udzielą Państwu Pracownicy Działu Rozwoju pod numerem telefonu:

61 662 60 33, 502 302 540